Airmax Internet Opinie Legnica - ultraszybki światłowód, internet stacjonarny i radiowy dla domu i firmy

Internet w Legnicy

Z danych statystycznych jasno wynika, że coraz więcej Polaków korzysta z Internetu. Niestety duża grupa z nas jest nie do końca zadowolona ze swojego dostawcy Internetu. Zmień to i postaw na Internet z sieci AirMAX.

Jesteśmy dostępni dla wszystkich podmiotów z Legnicy i okolic. Zwiększ swoją wydajność pracy w sieci, dzięki dostępowi do Internetu, który nie ma równych w swojej klasie.

Nasza oferta jest dla każdego, kto szuka dostawcy rzetelnego, sprawdzonego i wiarygodnego. Weź swój los w swoje ręce i skorzystaj z szybkiego internetu z sieci AirMAX. Z naszej strony dostajesz elastyczna ofertę, wygodę korzystania z sieci i nieograniczony dostęp. To jest możliwe.

AirMAX gwarantuje komfort połączenia z siecią. Decydując się na ofertę od nas, otrzymujesz multum możliwości. Płacisz niewiele, korzystasz kiedy chcesz bez zbędnych przerw, awarii, a wszystko to z możliwością wyboru takiej prędkości, jaka Ci najbardziej odpowiada. Internet w AirMAX:

Jeśli hasło, które chodzi Ci po głowie brzmi tani Internet Legnica, to właśnie dobrze trafiłeś. Atrakcyjna cena, sprawdzona firma, ciągły dostęp do globalnej sieci.

Taryfa 24 Mb 48 Mb 96 Mb 150 Mb 300 Mb 900 Mb
Globalny adres IP, konto pocztowe oraz hosting WWW w cenie abonamentu!
Umowa 36 m-cy
Firmy/Stali klienci
od 44 pln od 47 pln od 53 pln od 56 pln od 59 pln od 65 pln
Umowa 24 m-cy od 52 pln od 55 pln od 58 pln od 63 pln od 69 pln od 72 pln
Umowa 12 m-cy od 60 pln od 66 pln od 69 pln od 72 pln od 79 pln od 83 pln
Prędkość od/do 24/4 Mbps 48/6 Mbps 96/10 Mbps 150/12 Mbps 300/15 Mbps 900/30 Mbps
Koszt aktywacji
(koszt urządzeń)
tel. tel. tel. tel. tel. tel.
Podane przykładowe ceny są cenami netto. Podatek VAT wynosi 23%.

Airmax Internet Światłowodowy Legnica Opinie bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Łącze światłowodowe od operatora AirMAX w Legnicy – taka sama szybkość o każdej porze dnia i nocy, bez względu na ilość podpiętych sprzętów

W miejscowości Legnica jest już dostępny bezprzewodowy internet światłowodowy AirFiber, pozwalający na uzyskiwanie faktycznie kosmicznych prędkości, podobnych do parametrów normalnego światłowodu albo nawet wyższych. Mówimy tutaj o transmisji danych z prędkością na poziomie średnio... 15 Gb!

Wiodącym dostawcą tej rewolucyjnej technologii w miejscowości Legnica jest AirMAX – polski operator, który od lat dostarcza stacjonarny internet dla użytkowników domowych i biznesowych. Oprócz technologii popularnego, kablowego internetu światłowodowego, montowanego techniką napowietrzną lub techniką kabli podziemnych, AirMAX zapewnia bezprzewodowy światłowód pod nazwą AirFiber. W przeciwieństwie do popularnego internetu światłowodowego kablowego, AirFiber jest w zasadzie bezawaryjny. Pozbycie się przewodów gwarantuje maksymalną odporność światłowodu na czynniki pogodowe i usterki mechaniczne oraz intuicyjny montaż - bez konieczności zatrudniania specjalisty. Wdrożenie internetu światłowodowego AirFiber nie wymaga wykonywania wykopów, które narażają użytkowników na czasami ogromne koszty. Warto też pamiętać, że zwisające kable negatywnie wpływają na estetykę domu i działki.

AirFiber to internet bez żadnych limitów, zapewniający identyczną prędkość łącza przez 24 godziny na dobę - bez względu na ilość podpiętych sprzętów, dostępny w klasycznej ofercie na abonament oraz w wariacji prepaid, czyli bez umowy.

Głównym elementem technologii AirFiber jest nowatorski router AirMAX Internet Fiber, który pozwala na szybkie podłączenie do sieci wszystkich sprzętów domowników.

Internet PrePaid Legnica - dostęp do www bez umowy

Tworzymy ofertę dostosowaną dla każdego. Jeśli nie jesteś entuzjastą internetowym, a z sieci chcesz korzystać tylko okazyjnie, to nie będziemy Ci wciskać wieloletniej umowy terminowej.

Zero ściemy, konkretna oferta. W takiej sytuacji postaw na Internet prepaid. Oto oferta dla Ciebie - korzystasz z sieci do woli bez żadnej umowy. Oferta na internet bez umowy skierowana jest głównie do osób, które nie potrzebują stałego łącza, a interesuje ich sporadyczne korzystanie z sieci. 1, 5, 7 dni i konkretna stawka bez zbędnych podpisów – wygoda, jakiej wielu z nas szuka.

czas trwaniaopłata
1 dzień8,00 zł brutto
7 dni31,00 zł brutto
14 dni58,00 zł brutto
30 dni96,00 zł brutto
4 miesiące318,00 zł brutto

Airmax Internet Legnica - zasięg

AirMAX szybki internet Legnica

Jeśli operujesz w Legnicy lub okolicach, to ta oferta powinna przykuć Twoją uwagę. Tanio, wygodnie, bez zbędnych awarii, z natychmiastową pomocą biura obsługi klientów. Zalety, dzięki którym poszerzysz zainteresowania, a także spędzisz efektywnie czas w sieci.

Opcja od nas to INTERNET BEZ JAKIEGOKOLWIEK LIMITU DANYCH (ściągaj ile tylko chcesz)! Klienci mogą wybrać długość trwania umowy, prędkość Internetu (od 16 Mb do 300 Mb) wraz z darmowym hostingiem (jeśli posiadasz własną www).

Szybki i tani Internet w Legnicy? AirMAX i wszystko staje się jasne.

Wykorzystaj tani i nielimitowany Internet, bez żadnego ryzyka wiązania się umową. Teraz dajemy Ci możliwość przetestowania usługi za darmo przez miesiąc.

Zasięg szybkiego internetu obejmuje całe miasto Legnica oraz ościenne miejscowości i wsie:

Babin, Bartoszów, Biała, Bieniowice, Biskupice, Biskupin, Bobrów, Budziwojów, Chojnów, Czarnków, Czernikowice, Dąbie, Dobroszów, Dunino, Gniewomierz, Gniewomirowice, Golanka Dolna, Golanka Górna, Goliszów, Groble, Grzybiany, Jakuszów, Janowice Duże, Jaroszówka, Jaśkowice Legnickie, Jerzmanowice, Jezierzany, Kawice, Koiszków, Kolonia Kołłątaja, Komorniki, Konradówka, Kozice, Krotoszyce, Krzywa, Kunice, Kwiatkowice, Lasowice, Legnica, Legnickie Pole, Lipce, Mąkolice, Michów, Miłkowice, Motyczyn, Niedźwiedzice, Nowa Wieś Legnicka, Okmiany, Osetnica, Pątnów, Piotrowice, Piotrówek, Raczkowa, Rogów Legnicki, Rokitki, Rosochata, Ruja, Siedliska, Spalona, Stary Łom, Strupice, Studnica, Szczedrzykowice, Szczedrzykowice-Stacja, Szczytniki Małe, Święciany, Taczalin, Tyniec Legnicki, Ulesie, Wągrodno, Wilczyce, Witków, Zamienice, Ziemnice,

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax

ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Poczytaj opinie o internecie AirMAX i nie zapomnij zamieścić własnej recenzji!

Pełna satysfakcja użytkownika to nasza misja. Dlatego bardzo staramy się, żeby czas spędzony z usługami AirMAX był udany – dla Ciebie i Twojej rodziny lub załogi w firmie. Dostarczamy technologie gwarantujące niezrównaną rozrywkę. Przykładamy dużą wagę do tego, by zatrudniana kadra była życzliwa, wspierająca i kompetentna. Bardzo nas cieszy, że internauci dostrzegają i doceniają nasze wartości oraz polecają internet od AirMAX bliskim. I mamy na to niezbite dowody – opinie. Dla nas są one najrzetelniejszą formą feedbacku, najsilniejszą motywacją do stałego rozwoju oraz świetną reklamą. Pamiętaj, że każda, przysłana ocena jest dla nas istotna. Każda zostaje opublikowana poniżej, przesłana do odpowiedniego specjalisty i wykorzystana do dalszego udoskonalania jakości obsługi. za zaufanie, którym darzysz AirMAX Internet. Jeśli wciąż nie zamieściłeś swojej opinii, to możesz zrobić to za pomocą formularza poniżej.

Telewizja w Internecie oraz rozmaite rozwiązania multimedialne

Internet światłowodowy Airmax to jednocześnie dostęp do najlepszych multimediów, takich jak telewizja w Internecie – z korzystnymi wariantami do wyboru.

Internet z TV zamówisz za pośrednictwem jednego z wielu dostępnych w sieci dostawców multimediów. Oferowane pakiety zawierają zróżnicowaną ilość programów i różnorodne dodatki. W związku z tym należy przed zawarciem umowy obligatoryjnie przeanalizować warunki konkretnego dostawcy multimediów. Powinny tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, długości współpracy, dostępnych w pakiecie kanałów, a także szczegóły dotyczące obowiązującej promocji.

Pakiet 2w1 Airmax to nie tylko wysoki upload i download - bez względu na rozmiary plików, ale także bardzo wysoka stabilność usług, niedostępna np. w przypadku LTE.

Jeżeli chcesz mieć dostęp do szerokiej oferty rozwiązań multimedialnych, m.in. Facebooka, Instagrama czy YouTuba, napisz lub zadzwoń do nas, a poznasz dużo więcej korzyści.

Ważne – w celu osiągania prędkości 100 i więcej Mb, radzimy zaopatrzyć się w nowoczesny router z portem 1000 Mb/s lub szybszym.

Ultraszybki, nielimitowany Airmax Internet to brak zmartwień przesyłaniem i odbieraniem plików, możliwość oglądania największych, kinowych hitów w najlepszej rozdzielczości, 24-godzinny dostęp do pakietów multimedialnych oraz zawsze stabilna usługa. W przeciwieństwie do łącza LTE, masz superszybki Airmax Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy niesprzyjającej pogody. Airmax Internet gwarantuje Internet rzeczywiście pozbawiony limitu. Oglądasz największe, kinowe hity, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz uploudujesz i downloudujesz nawet duże pliki bez żadnych limitów - na wielu urządzeniach w tym samym czasie. Nie musisz marnować czasu aż strona się załaduje czy stale odnawiać transfer danych. Airmax to idealna opcja Internetu dla wszystkich domowników oraz dla przedsiębiorstw. Dostęp jest możliwy w każdym pokoju w mieszkaniu czy w biurze. Zacznij swoją przygodę z superszybkim Internetem Airmax Internet w miejscowości Legnica. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chcesz odkryć wszystkie korzyści. Przetestuj szybkość naszego Internetu – za darmo w domu lub w środowisku pracy przez 30 dni.

Airmax Internet Opinie

4.79/5.00 - ilość ocen: 2903

© 2023 Airmax.pl